Одяг для фітнесу та спорту 

на сторінці

835 грн. 1 392 грн. -40%

Спортивна майка з колекції Supersoft для справжніх фанатів спорту. Асиметричний крій спини і довгі вільні краї, дозволяють швидко трансформувати її з сорочечки в облягаючий майку.

783 грн. 1 305 грн. -40%

Спортивна футболка Black для справжніх фанатів спорту. Матеріал з еластичних волокон забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

783 грн. 1 305 грн. -40%

Спортивна футболка Pink для справжніх фанатів спорту. Матеріал з еластичних волокон забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

731 грн. 1 218 грн. -40%

Стильний рашгард, виконаний з еластичної тканини, гарантує підтримку під час інтенсивних навантажень.Ідеально підходить для бігу, фітнесу, занять в тренажерному залі і інших активних видів спорту.

1 444 грн. 2 407 грн. -40%

Стильна, комфортна курточка для тренувань. Модель середньої довжини зручно спроектованої великий застібкою-блискавкою. Незамінний варіант для занять спортом на вулиці, для пробіжок та інших активних видів діяльності.

278 грн. 464 грн. -40%

Рукавички призначені для дівчат, які ведуть активний спосіб життя. Запобігають від прослизання грифа штанги або гантелі в руці, а також забезпечують захист від натирання та інших можливих пошкоджень.

278 грн. 464 грн. -40%

Рукавички призначені для дівчат, які ведуть активний спосіб життя. Запобігають від прослизання грифа штанги або гантелі в руці, а також забезпечують захист від натирання та інших можливих пошкоджень.

1 375 грн. 2 291 грн. -40%

Худі для комфортних і активних тренувань. Укорочена модель вільного крою і зручно спроектованої великий застібкою - блискавкою. Незамінний варіант для занять спортом на вулиці, пробіжки та інших активних видах діяльності.

696 грн. 1 160 грн. -40%

Спортивний топ Black Net long, виконаний з еластичної тканини з ефектом компресії гарантує підтримку під час інтенсивних навантажень. Вставка з сітки для додаткової циркуляції повітря. Ідеально підходить для бігу, фітнесу, занять в тренажерному залі і інших активних видів спорту.

661 грн. 1 102 грн. -40%

Зручний топ, виконаний з ніжною та приємною тканини пастельного відтінку, гарантує підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходить для бігу, фітнесу, занять в тренажерному залі і інших активних видів спорту.

644 грн. 1 073 грн. -40%

Топ з колекції Supersoft для справжніх фанатів спорту і комфорту. Облягаючий топ, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Матеріал забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

644 грн. 1 073 грн. -40%

Топ з колекції Supersoft для справжніх фанатів спорту.Облягаючий топ, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Матеріал забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

Показано 1 - 12 з 33 товарів

Є сумніви, чи потрібен вам спортивний одяг?
Не знаєте, в чому відмінність спеціальних лосин для фітнесу від звичайних?

Наведемо кілька фактів і розвіємо Ваші сумніви:
• для спортивного одягу використовується спеціальна «дихаюча» тканина, яка пропускає більше повітря. А це перешкоджає виникненню подразнень на шкірі;
• вам не натиснуть грубі шви топа і не залишать сліди тугі гумки лосин, тому що виробники одягу для фітнесу цінують ваш комфорт під час занять спортом;
• ваші рухи не будуть скуті навіть при виконанні складних вправ, ви будете відчувати зручність і свободу;
• одяг для фітнесу підкреслить всі переваги вашої фігури і приховає недоліки, а значить відображення в дзеркалі буде бас незмінно радувати.

І, до речі, порада від відомих фітнес тренерів, як побороти лінь: просто переодягніться в красиву форму! Походіть в ній, подивіться на себе в дзеркало — бажання потренуватися обов’язково з’явиться!
Не вірите? Перевірити.
Але гарний одяг для фітнесу — тут обов’язкова умова.
Не варто знову відкладати (до понеділка, 1-го числа, зарплати або початку літа) — обирайте прямо зараз найкрасивішу модель!