Перелік товарів бренда Designed for fitness

на сторінці

539 грн. 899 грн. -40%

Спортивні еластичні шорти Short Ріпкс солідності і кольоровими вставками. Тканина з компресійним ефектом забезпечує максимальну підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеальний варіант для бігу, велопрогулянок, фітнесу, занять в тренажерному залі і інших активних видів спорту.

1 375 грн. 2 291 грн. -40%

Худі для комфортних і активних тренувань. Укорочена модель вільного крою і зручно спроектованої великий застібкою - блискавкою. Незамінний варіант для занять спортом на вулиці, пробіжки та інших активних видах діяльності.

783 грн. 1 305 грн. -40%

Спортивна футболка Pink для справжніх фанатів спорту. Матеріал з еластичних волокон забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

783 грн. 1 305 грн. -40%

Спортивна футболка Black для справжніх фанатів спорту. Матеріал з еластичних волокон забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

661 грн. 1 102 грн. -40%

Зручний топ, виконаний з ніжною та приємною тканини пастельного відтінку, гарантує підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходить для бігу, фітнесу, занять в тренажерному залі і інших активних видів спорту.

818 грн. 1 363 грн. -40%

Спортивний топ PRO Bra White з колекції DF PRO для справжніх фанатів спорту. Виконаний з еластичної тканини з ефектом компресії гарантує підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходить для бігу, фітнесу, занять в тренажерному залі і інших активних видів спорту. Вставки з чорної сітки, вигідно підкреслюють білий колір основи.

644 грн. 1 073 грн. -40%

Топ з колекції Supersoft для справжніх фанатів спорту.Облягаючий топ, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Матеріал забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

644 грн. 1 073 грн. -40%

Топ з колекції Supersoft для справжніх фанатів спорту і комфорту. Облягаючий топ, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Матеріал забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

644 грн. 1 073 грн. -40%

Топ з колекції Supersoft для справжніх фанатів спорту. Облягаючий топ, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Матеріал забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

696 грн. 1 160 грн. -40%

Спортивний топ Black Net long, виконаний з еластичної тканини з ефектом компресії гарантує підтримку під час інтенсивних навантажень. Вставка з сітки для додаткової циркуляції повітря. Ідеально підходить для бігу, фітнесу, занять в тренажерному залі і інших активних видів спорту.

661 грн. 1 102 грн. -40%

Елегантний топ, виконаний з еластичної тканини з декоративною шнурівкою, гарантує підтримку під час інтенсивних навантажень.. Тканина з компресійним ефектом забезпечує максимальну підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, пробіжок на свіжому повітрі, танців, фітнесу та активних прогулянок.

644 грн. 1 073 грн. -40%

Спортивний топ Basic Pink, виконаний з еластичної тканини з ефектом компресії гарантує підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходить для бігу, фітнесу, занять в тренажерному залі і інших активних видів спорту.

Показано 1 - 12 з 33 товарів