Перелік товарів бренда LAMA

Lama. ТМ Lama (Польща) почала свою діяльність в 1990 році. З тих пір нижню білизну Lama отримала визнання в Європі і країнах СНД за рахунок використання якісних матеріалів і креативних дизайнерських рішень. Особливості марки: стиль, яскравість, емоції.

Матеріали: високоякісний бавовна і еластан. Польська компанія нижньої білизни Lama виробляє чоловічу, жіночу та дитячу білизну. Оновлення колекцій 2 рази в рік: весна-літо - ефектна і легка, осінь-зима - тепла і затишна.

Більше

260 грн.

Жіночі труси Lama 1282 стрінгиЗ якісного бавовниЗ красивими вставками сіточкиПоясок з ніжної сіточки напівпрозорийВ коробці 2 штКрасива коробка, підійде для подарунка95% бавовна 5% еластанУпакуємо безкоштовно в подарунковий папір за запитом, якщо ви хочете купити труси жіночі Lama в подарунок.

260 грн.

Жіночі труси Lama 1301 міні бікініЗ якісного бавовниЗ гарним принтом і мереживомПрикрашений пасокВ коробці 2 штКрасива коробка, підійде для подарунка95% бавовна 5% еластанУпакуємо безкоштовно в подарунковий папір за запитом, якщо ви хочете купити труси міні бікіні жіночі Lama в подарунок.

260 грн.

Жіночі труси Lama 1281 міні бікініЗ якісного бавовниЗ красивими вставками сіточкиПоясок з ніжної сіточки напівпрозорийВ коробці 2 штКрасива коробка, підійде для подарунка95% бавовна 5% еластанУпакуємо безкоштовно в подарунковий папір за запитом, якщо ви хочете купити труси жіночі Lama в подарунок.

260 грн.

Жіночі труси Lama 1298 бікіні З якісного бавовни З гарним арнаментом Поясок з ніжної сіточки напівпрозорий В коробці 2 шт Красива коробка, підійде для подарунка 95% бавовна 5% еластан Упакуємо безкоштовно в подарунковий папір за запитом, якщо ви хочете купити труси жіночі Lama в подарунок.

230 грн. 290 грн.

Жіночі труси Lama 1289 З якісного бавовни З модним принтом В коробці 2 шт кольорові і рожеві Красива коробка, підійде для подарунка 95% бавовна 5% еластан Упакуємо безкоштовно в подарунковий папір за запитом, якщо ви хочете купити труси жіночі Lama в подарунок.

260 грн.

Жіночі труси Lama 1279 бікіні З якісного бавовни З гарним квітковим принтом Поясок на запах з ніжної сіточки В коробці 2 шт Красива коробка, підійде для подарунка 95% бавовна 5% еластан Упакуємо безкоштовно в подарунковий папір за запитом, якщо ви хочете купити труси жіночі Lama в подарунок.

260 грн.

Жіночі труси Lama 1277 З якісного бавовни З гарним квітковим принтом Поясок на запах з ніжної сіточки В коробці 2 шт Красива коробка, підійде для подарунка 95% бавовна 5% еластан Упакуємо безкоштовно в подарунковий папір за запитом, якщо ви хочете купити труси жіночі Lama в подарунок.

Показано 1 - 7 з 7 товарів