Перелік товарів бренда Doctor Nap

DOCTOR NAP
ПОЛЬСЬКИЙ ВИРОБНИК НІЧНОГО БЕЛЬЯ, піжами, НІЧНИХ СОРОЧОК, ХАЛАТОВ.

Doctor Nap ® - це компанія, яка існує з 1990 року, виробник нічного білизни, відомої під старим іменем Dobranocka.

Асортимент продукції включає в себе нічні сорочки, піжами, халати для жінок, чоловіків та молоді, а також спеціальний одяг вагітних і годуючих жінок.

Колекція Готується в Польщі - в основному в Лодзі, де і розташована штаб-квартира компанії.
Матеріали, використовувані для нашої колекції, складаються в основному з високоякісної бавовни, велюру і віскози.

Компанія має сертифікати якості, що підтверджують безпеку матеріалів:

  •      тканини не містять шкідливих речовин, в тому числі пестициди, хлорфеноли, формальдегід, алергенні барвники;
  •      матеріали безпечні для самих маленьких;
  •      безпечне використання для немовлят в тому числі;
  •      використовується екологічно чистий текстиль.


 У 2014 компанія отримала золоту нагороду Złoty Brzuszek (Польща) як один з кращих продуктів для вагітних і годуючих жінок.

Місія компанії
Місією нашої компанії є створення нічного білизни, яке надає відчуття комфорту і ідеально відповідає потребам Вашого тіла.
У слід за останніми тенденціями, що діють на ринку, ми ретельно відбираємо фасони виробів, крій, матеріали і їх кольору, а також всі декоративні елементи.

Колекція Doctor Nap призначена молодим і активним людям, які стежать за актуальними тенденціями і цінують зручність.


Ми також маємо лінію одягу для тих, хто любить простоту і елегантність.


Історія компанії
1990 рік - під брендом DOBRANOCKA була створена перша колекція нічного білизни. У наступні роки спостерігається тенденція збільшення впізнаваності, зростання ідентифікації бренду на ринку, а також зростаюче число задоволених клієнтів не тільки в Польщі, а й у всій Європі.
Поряд зі збільшенням числа іноземних клієнтів необхідністю стала зміна назва компанії.
Таким чином ми стали називатися DN-NIGHTWEAR. Це був надзвичайно динамічний період в історії компанії - час великих змін.
З'явилося багато нових колекцій, натхнених світовими тенденціями.
Через розширення характеру нашої колекції і прагнення зайняти іншу позицію на ринку, ми зробили наступний крок, змінивши візуальну ідентичність.
Ми розробили абревіатуру DN, яка означала більш комунікативний і більш запам'ятовується ім'я Doctor Nap.
Ребрендинг DN є показником сталого розвитку компанії.

Зараз Doctor Nap - це успішна організація, яка славиться високою якістю своєї продукції і новим додатковим асортиментом, представленим в наших наступних колекціях.

Жіноча колекція - нічні сорочки, вільні піжами і халати - відрізняється спокійними кольорами, модним кроєм, сучасними принтами.

Більше

463 грн. 545 грн. -15%

Нічна сорочка в пологовий будинокдля вагітних і годуючих мам Doctor Nap TCB.9504 spa blue100% бавовнаСекрет для годування під замочкамиВільний крійВнизу стягується шнуркомПринт HAPPYМожна брати в пологовий будинок, навіть потрібноБудьте щасливі!

404 грн. 475 грн. -15%

Нічна сорочка жіночаDoctor Nap TCB.9505 honey100% бавовнаФункціональні кнопки попередуВільний крійВнизу напівкруглий поділПідійде для вагітних і годуючих мам Можна брати в пологовий будинок, навіть потрібноБудьте щасливі!

404 грн. 475 грн. -15%

Нічна сорочка жіночаDoctor Nap TCB.9505 deep blue100% бавовнаФункціональні кнопки попередуВільний крійВнизу напівкруглий поділПідійде для вагітних і годуючих мам Можна брати в пологовий будинок, навіть потрібноБудьте щасливі!

463 грн. 545 грн. -15%

Нічна сорочка в пологовий будинокдля вагітних і годуючих мам Doctor Nap TCB.9504 honey100% бавовнаСекрет для годування під замочкамиВільний крійВнизу стягується шнуркомПринт HAPPYМожна брати в пологовий будинок, навіть потрібноБудьте щасливі!

463 грн. 545 грн. -15%

Нічна сорочка в пологовий будинокдля вагітних і годуючих мам Doctor Nap TCB 9504 бежева100% бавовнаСекрет для годування під замочкамиВільний крійВнизу стягується шнуркомПринт HAPPYМожна брати в пологовий будинок, навіть потрібноБудьте щасливі!

463 грн. 545 грн. -15%

Нічна сорочка для вагітних і годуючих мам Doctor Nap TCB 9504 deep blue100% бавовнаСекрет для годування під замочкамиВільний крійВнизу стягується шнуркомПринт HAPPYМожна брати в пологовий будинок, навіть потрібноБудьте щасливі!

446 грн. 525 грн. -15%

Dobranocka TCB.9444 black може бути зручною домашньою сукнею або нічною сорочкою для вагітних та годуючих жінок Вона має надійні кнопки на передній планці, що надасть доступ до грудей Вільний сучасний крій не буде тиснути на живіт А якщо вам подобається не обмежувати свої рухи, то така сорочка стане гарною для вас, бо вона  ➳ вільна, гарна, і в ній...

446 грн. 525 грн. -15%

Dobranocka TCB.9444 sweet pink може бути зручною нічною сорочкою для вагітних та годуючих жінок Вона має надійні кнопки на передній планці, що надасть доступ до грудей Вільний сучасний крій не буде тиснути на живіт Сорочка в пологовий будинок А якщо вам подобається не обмежувати свої рухи, то така сорочка стане гарною для вас, бо вона вільна, гарна, і в...

Показано 1 - 8 з 8 товарів