Перелік товарів бренда Cornette

Cornette - це марка польської білизни для жінок, чоловіків і дітей. Завдяки гарному дизайну, співпраці з кращими дизайнерами та найвищою якістю використовуваних матеріалів, бренд Cornette користується високою репутацією, визнанням найвибагливіших замовників. Відповідна бізнес-тактика і вищезгадані цінності нижньої білизни Cornette означають, що сьогодні бренд для багатьох є синонімом розкоші.

Використання оригінальних і неповторних конструкцій робить нас привабливим лідером і експертом у дизайні нічної і денної білизни. Як частина продуктової пропозиції, ми пропонуємо, серед іншого: боксери, піжами, футболки, труси, купальники та шкарпетки. Кожна колекція підкреслює індивідуальність, елегантність і клас. Звертає на себе увагу ідеально підібрані сорочки, що підкреслюють красу чоловічого тіла. У боксерів переважають сучасні скорочення та інноваційні поєднання кольорів. Конструкція відрізняється ніжною, рівномірно з'єднаною гумою, просторовим клином, плоским швом, безтисковим оздобленням ніг. Анатомічні вирізи гарантують справжній комфорт, а лайкра, що додається до бавовни, забезпечує м'якість і довговічність тканини. Піжама надає відчуття комфорту, тепла і здорового сну.

Висока якість та інноваційний дизайн роблять нашу продукцію незмінною довірою клієнтів не тільки в Польщі, але і в інших країнах, де ми набуваємо нових клієнтів. Задоволені нашою продукцією, клієнти - це жителі не тільки Польщі, а й Німеччини, Франції, Іспанії, Великобританії, Словаччини, Чехії, України, Білорусі, Латвії, Латвії, Естонії та Молдови.

Більше

59 грн.

Чоловічі шкарпетки чорні CornetteКласичної висоти74% бавовна, 23% поліамід, 3% еластанКолір: чорнийВироблені в Польщі

40 грн.

Чоловічі шкарпетки Cornette authentic 45-47Класичної висоти74% бавовна, 23% поліамід, 3% еластанКолір: темно-сіріВироблені в Польщі

Показано 1 - 2 з 2 товарів