Перелік товарів бренда Sesto Senso

Sesto Senso - торгова марка сімейної польської компанії «Klimas», що працює на європейському ринку з 1997 року.
Компанія спеціалізується на виробництві чоловічого нижньої білизни (труси, плавки, шкарпетки), жіночого та дитячого білизни (нічні сорочки, шкарпетки, піжами).
Виробництво колготок і шкарпеток - це та категорія для бренду, яка розвивалася найбільш динамічно протягом багатьох років. Це найбільш важливий сегмент продукції в їх пропозиції.
Sesto Senso прагне до того, щоб продукція завжди відбивала поточні тенденції та підходила як для повсякденного, так і для спортивного використання.

265 грн.

Плавки SESTO SENSO BD 364 Чоловічі плавки-шорти з високоякісного матеріалу з додаванням еластану, стійкого до впливу хлору і сонячних променів, солоної води. Декоровані поздовжніми вставками контрастного кольору з боків.

265 грн.

Плавки SESTO SENSO BD 364 Чоловічі плавки-шорти з високоякісного матеріалу з додаванням еластану, стійкого до впливу хлору і сонячних променів, солоної води. Декоровані поздовжніми вставками контрастного кольору (помаранчевого) з боків.

265 грн.

Плавки SESTO SENSO BD 363Чоловічі плавки-шорти з високоякісного матеріалу з додаванням еластану, стійкого до впливу хлору і сонячних променів, солоної води. Декоровані поздовжніми вставками контрастного (оранжевого) кольору з боків.

Показано 1 - 3 з 3 товарів