Розпродаж

на сторінці

1 496 грн. 2 494 грн. -40%

Облягаючий комбінезон з ексклюзивними принтами, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Тканина з компресійним ефектом забезпечує підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

1 479 грн. 2 465 грн. -40%

Облягаючий комбінезон, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Тканина з компресійним ефектом забезпечує помірну підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходить для занять йогою, танцями, фітнесом або в тренажерному залі.

1 444 грн. 2 407 грн. -40%

Стильна, комфортна курточка для тренувань. Модель середньої довжини зручно спроектованої великий застібкою-блискавкою. Незамінний варіант для занять спортом на вулиці, для пробіжок та інших активних видів діяльності.

1 375 грн. 2 291 грн. -40%

Худі для комфортних і активних тренувань. Укорочена модель вільного крою і зручно спроектованої великий застібкою - блискавкою. Незамінний варіант для занять спортом на вулиці, пробіжки та інших активних видах діяльності.

1 253 грн. 2 088 грн. -40%

Облягаючий спортивний комбінезон Black N Rose, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Тканина з компресійним ефектом забезпечує максимальну підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

1 218 грн. 2 030 грн. -40%

Спортивні штани Pro High Waist White з колекції DF PRO для справжніх фанатів спорту.Тканина з компресійним ефектом забезпечує максимальну підтримку під час інтенсивних навантажень.Ідеально підходять для занять в тренажерному залі, пробіжок на свіжому повітрі, танців, фітнесу та активних прогулянок. Вставки з чорної сітки, вигідно підкреслюють білий колір...

1 148 грн. 1 914 грн. -40%

Облягаючий спортивний комбінезон Sexy Black, виконаний з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Тканина з компресійним ефектом забезпечує максимальну підтримку під час інтенсивних навантажень. Вставки із сітки для додаткової вентиляції. Ідеально підходить для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

1 079 грн. 1 798 грн. -40%

Еластичні жіночі з солідності та вставками із сітки для додаткової вентиляції. Головна їх особливість - це унікальний крій, без використання сідничного шва, що дозволить максимально виключити дискомфорт під час тренувань. А оновлене будова ластовіци забезпечить ще більший діапазон рухів.

1 044 грн. 1 740 грн. -40%

Спортивні Штани Jersey Heart з колекції Supersoft для справжніх фанатів спорту.Облягаючі штани, виконані з еластичного матеріалу для абсолютної свободи рухів. Матеріал забезпечує м'якість і комфорт протягом всього тренування. Ексклюзивний крій підкреслює і візуально збільшує сідниці.Ідеально підходять для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу.

1 009 грн. 1 682 грн. -40%

Еластичні жіночі з солідності та декоративною шнурівкою. Ідеально підходять для занять в тренажерному залі, пробіжок на свіжому повітрі, танців, фітнесу та активних прогулянок.

1 009 грн. 1 682 грн. -40%

Еластичні жіночі з солідності, виконані з ніжною та приємною тканини пастельного відтінку. Тканина з легким компресійним ефектом забезпечує підтримку під час інтенсивних навантажень. Ідеально підходять для занять в тренажерному залі, танців, фітнесу та інших активних видів спорту.

Показано 1 - 12 з 96 товарів